Odpust parafialny ku czci Trójcy Przenajświętszej

W niedzielę 26 maja nasza wspólnota parafialna przyzywała uroczystość odpustową ku czci Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu na każdej Mszy Świętej Słowo Boże wygłosił ks. dr Tomasz Bąk – wykładowca Pisma Świętego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie. Sumie odpustowej przewodniczył ks. dr Przemysław Drąg – proboszcz naszej parafii. Podczas homilii ks. Tomasz zwrócił uwagę na wiarę w jednego Boga, który jest trzech osobach. Tajemnica Trójcy Świętej jest zapewne najtrudniejsza do zrozumienia, ale dla nas, jako wspólnoty parafialnej to przede wszystkim radosny moment świętowania i poznawania Pana Boga oraz Jego obecności w naszym życiu.

Po zakończonych uroczystościach odbył się piknik parafialny.

Galeria zdjęć: Odpust parafialny ku czci Trójcy Przenajświętszej i dzień Patrona Szkoły Podstawowej im. Prymasa Wyszyńskiego w Głogowie Małopolskim