Zakończenie roku formacyjnego

W sobotę 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku formacyjnego 2023/2024. Podczas Mszy Świętej dziękowaliśmy Bogu za piękny czas formacji duchowej, który odbywał się m. in. w następujących grupach i wspólnotach: Domowy Kościół, Akcja Katolicka, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Liturgiczna Służba Ołtarza, Rycerze Kolumba, Apostolat Margaretka, Róże Różańcowe, Parafialny Zespół Caritas i wiele innych.
Na zakończenie Mszy Świętej ksiądz Proboszcz rozstrzygnął konkurs na najlepszego ministranta roku.
Po Eucharystii udaliśmy się na grila oraz gry i zabawy.
Niech zatem czas wakacji będzie nabieraniem sił do dalszej pracy duchowej i intelektualnej.

Galeria zdjęć: Zakończenie roku formacyjnego