I piknik parafialny

W niedzielę 26 maja z okazji odpustu odbył się I Piknik Parafialny. Było wiele atrakcji m. in. dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, OSP Głogów Małopolski, wojsko, policja, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, grill, strzelanie z łuku i wiele innych.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie naszego pierwszego pikniku parafialnego.
Dziękuję panu Krzysztofowi Ginterowi, państwu Małgorzacie i Robertowi Osiniakom, państwu Grażynie i Bogdanowi Mularskim, pani Annie Kiełbowicz, pani Dorocie Przybyło, panu Stanisławowi Ziębie, panu Piotrowi Bajkowi za zdjęcia.
Na ręce pana podkomisarza Krystiana Mazura dziękuję Policji, na ręce pana porucznika Mateusza Piwko dziękuję żołnierzom z 133 kompanii radiotechnicznej, na ręce druha Piotra Bazana dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej, paniom z firm Loli Pop Animacje i Centrum edukacyjno – terapeutycznego.

Bóg zapłać za wszystko dobro, które uczyniliście dla dzieci i wszystkich parafian.
ks. Przemysław Drąg

Galeria zdjęć: Piknik parafialny z okazji odpustu