Jubileusz 25-lecia kapłaństwa księdza Proboszcza

13 maja 1999 roku w Katedrze Rzeszowskiej Ksiądz Proboszcz – ks. Przemysław Drąg przyjął świecenia prezbiteratu.

Z okazji 25. rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich składamy Księdzu najserdeczniejsze życzenia.

Dziękujemy za wszelką posługę dla całej wspólnoty parafialnej, za zaangażowanie, pomoc i życzliwość. Za zbliżanie nas do Pana Boga i pogłębianie naszej wiary poprzez głoszone Słowo Boże, sprawowane sakramenty i Twoją obecność.

Niech dobry Bóg obdarza Księdza Proboszcza obfitymi łaskami, zdrowiem, radością, a Matka Boża Głogowska wspiera swoim wstawiennictwem i otacza macierzyńskim płaszczem.

13 maja 2024 roku w naszym sanktuarium odbyła się się Msza Święta z okazji 25-lecia przyjęcia sakramentu kapłaństwa. Mszy świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ksiądz infułat Wiesław Szurek – ówczesny rektor WSD Rzeszów, ks. Władysław Jagustyn – ojciec duchowny, a także księżą wyświęceni w roku 1999.

Galeria zdjęć: Jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Proboszcza zdjęcia archiwalne i jubileusz