Niedziela Dobrego Pasterza

Z okazji Niedzieli Dobrego Pasterza w naszej parafii gościmy przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie: ks. Andrzeja Szpaczyńskiego – ojca duchownego oraz kleryków Mateusz, Kacper i Dawid.
IV Niedziela Wielkanocna to dzień, w który w sposób szczególny modlimy się za wszystkich przygotowujących się do kapłaństwa i życia zakonnego ale także o nowe powołania do służby w Kościele.
Po Mszy św. o godz. 9.30 odbyło się spotkanie dla członków Stowarzyszenia Przyjaciół WSD w Rzeszowie oraz wszystkich chętnych z ks. Andrzejem i klerykami.
We Mszy św. o godz. 11.00 uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami z przedszkola parafialnego. Oprawę muzyczną przygotowali rodzice dzieci z przedszkola. Po Mszy św. odbyło się błogosławieństwo dzieci oraz mam w stanie błogosławionym.
Naszych Gości, całą wspólnotę naszego Wyższego Seminarium Duchownego oraz wszystkich powołanych polecamy opiece Matki Bożej Głogowskiej.

Galeria zdjęć: Niedziela Dobrego Pasterza