W sobotę o godz. 18:00 została odprawiona dziękczynna Msza Święta na zakończenie kolejnego roku duszpasterskiego. We wspólnej modlitwie uczestniczyły dzieci, młodzież oraz starsi parafianie zaangażowani w działalność wspólnot i grup formacyjnych naszej parafii.
Po zakończeniu Eucharystii wszyscy zgromadzili się na wspólnym spotkaniu przy grillu. Był to czas radosnej integracji, rozmów i podsumowania mijającego roku duszpasterskiego. Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie oraz wspólnie przeżyty czas i życzymy błogosławionych, bezpiecznych wakacji.
Podziękowania złożone na końcu Mszy Świętej przez ks. Karola Hadama w imieniu wszystkich kapłanów posługujących w parafii:
Na zakończenie pragnę z całego serca wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy z oddaniem angażowali się w życie naszej parafii.
Serdecznie dziękujemy Liturgicznej Służbie Ołtarza za gorliwą i pełną szacunku posługę przy ołtarzu. Wiedzcie o tym, że wasza obecność, sumienność i zaangażowanie pomagają całej wspólnocie piękniej i głębiej przeżywać liturgię i spotkanie z Chrystusem.
Z całego serca dziękujemy Dziewczęcej Służbie Maryjnej wraz z Siostrą Aliną za Waszą gorliwą posługę i piękne zaangażowanie w życie naszej parafii. Dziękujemy za ubogacanie liturgii Waszym śpiewem, za odczytywanie modlitwy wiernych oraz za każdą chwilę poświęconą służbie Bogu i naszej wspólnocie. Niech Maryja, którą staracie się naśladować, wyprasza Wam potrzebne łaski i prowadzi Was każdego dnia bliżej do Pana Boga. Wyrazy wdzięczności kierujemy do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży za entuzjazm, otwartość oraz podejmowanie inicjatywy, które ożywiają naszą wspólnotę. Dziękujemy za odwagę w dawaniu świadectwa wiary i budowanie Kościoła pełnego młodzieńczej energii. Serdeczne podziękowania składamy również Rycerzom Kolumba za troskę o dobro parafii, gotowość do służby, wsparcie organizacyjne oraz świadectwo życia opartego na wierze, rodzinie i miłości bliźniego.
Pragniemy również z całego serca podziękować wszystkim wspólnotom i grupom, które każdego dnia swoją modlitwą, pracą i zaangażowaniem współtworzą życie naszej parafii. Wyrażamy wdzięczność Modlitewnej Grupie Margaretki za nieustanną modlitwę w intencji kapłanów, Apostolstwu Pomocy Duszom Czyśćcowym za pamięć o wszystkich zmarłych, Kołu Przyjaciół Radia Maryja za troskę o pogłębianie życia religijnego i jedność we wspólnocie, Różom Różańcowym za wierną modlitwę różańcową, Parafialnemu Zespołowi Caritas za wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka i niesienie konkretnej pomocy, Kręgom Domowego Kościoła za świadectwo życia chrześcijańskiego w rodzinach, Radzie Duszpasterskiej za odpowiedzialność, troskę i współpracę w podejmowaniu działań dla dobra parafii oraz Wspólnocie dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa za szerzenie nabożeństwa do Serca Jezusowego i modlitwę o królowanie Chrystusa w naszych sercach, rodzinach i Ojczyźnie. Niech dobry Bóg wynagradza wszystkim Waszą ofiarność, poświęcony czas i otwarte serca. Niech umacnia Was swoją łaską, obdarza zdrowiem, pokojem i radością oraz błogosławi w dalszej służbie dla Kościoła i naszej wspólnoty parafialnej. Szczęść Boże!