Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, od 1 lipca do 31 sierpnia, nie będzie sprawowana Msza Święta o godz. 12.30. Pozostałe Msze Święte odbywają się według stałego porządku. Prosimy o uwzględnienie tej zmiany przy planowaniu udziału w Eucharystii oraz o przekazanie tej informacji rodzinie i znajomym. Życzymy wszystkim błogosławionego, bezpiecznego i pełnego Bożej obecności czasu wakacyjnego. Niech będzie to czas odpoczynku, umocnienia wiary i odkrywania piękna Bożego stworzenia.
