Przed nami pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca – szczególny czas łaski, modlitwy i odnowy naszego życia duchowego. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź będzie w czwartek i piątek od godz. 17.00. W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, podczas którego zawierzymy nasze rodziny i całą parafię Niepokalanemu Sercu Maryi. Po nabożeństwie serdecznie zapraszamy również mężczyzn do udziału w Męskim Różańcu. Wyruszymy wspólnie z parafii św. Józefa na Niwie do naszego Sanktuarium, dając świadectwo wiary i powierzając Bogu nasze rodziny, Ojczyznę oraz wszystkie intencje, które nosimy w sercu. Niech ten pierwszy weekend miesiąca będzie dla nas wszystkich okazją do pogłębienia relacji z Bogiem i umocnienia we wspólnocie Kościoła.