INTENCJE

INTENCJE MSZALNE 17.06 – 23.06.2019

17.06.2019 r. Poniedziałek
Wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika 

6:30 1. † Janina Baran – z int. swatowej Henryki z córkami i zięciem

2. † Janina Gut – z int. koleżanek i kolegów córki Zofii z firmy „Eko-Karpaty” – Tarnowiec     

7:15 † Genowefa Cynar – z int. rodziny Śmigiel
18:00 † Maria Gierlach – z int. koleżanek z firmy „Technitex”

18.06.2019 r. Wtorek

6:30 1. † Eugeniusz Guzior – z int. chrześnicy Marii z Bud Głogowskich

2. † Henryk w kolejną rocz. śmierci

7:15 † Janina Baran – z int. swatowej Henryki z córkami i zięciem
18:00 † Ks. Marcin Szopiński

 19.06.2019 r. Środa

6:30 1. † Janina Baran – z int. pracowników Centrum Promocji Biznesu

2. † Genowefa Cynar – z int. wnuczki Izabeli z rodziną

7:15 † Janina Gut – z int. koleżanek i kolegów córki Zofii z firmy „Eko-Karpaty” – Tarnowiec     
18:00 †† Marian, Adam, Czesław i Janina Grodeccy

20.06.2019 r. Czwartek
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 

6:30 † Janina Grodecka – z int. koleżanek emerytek córki Marii      
9:00 1. † Janina Baran – z int. rodziny Niedźwiedzkich

2. † Irena Łyczko – z int. syna Krzysztofa z rodziną

18:00 † Bolesław Szczepański w 30 rocz. śmierci – z int. żony z rodziną

21.06.2019 r. Piątek
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika 

6:30 1. † Genowefa Cynar – z int. Bogumiły i Czesława Urban

2. O Boże błog. dla całej rodziny

7:15 † Eugeniusz Guzior – z int. rodziny Garlaków
18:00 O Boże błog. dla córki Justyny

 22.06.2019 r. Sobota 

6:30 † Genowefa Cynar – z int. Walerii Wiercioch
7:15 † Eugeniusz Guzior – z int. rodziny Dudek
11:00 W int. całego rodu Ładosiów z zdrowie i opiekę Bożą przez wstawiennictwo Matki Bożej Głogowskiej dla żyjących oraz o radość nieba dla zmarłych – z okazji zjazdu Rodu Ładosiów
13:00 Msza Ślubna
14:00 Msza Ślubna
15:00 Msza Ślubna
18:00 †† Stanisław i Edward Gołaszewscy

23.06.2019 r. 12 NIEDZIELA ZWYKŁA 

6:30 †† Jan i Bronisława oraz Julia i Władysław
8:00 †† Idzi i Maria Jeż
9:30 † Kazimiera Soja w 1 rocz. śmierci – z int. wnuka Bartosza
10:30 (ZPO)
11:00 Za Parafian  
12:30 † Stanisław Lassota- z int. córek Iwony i Eweliny
15:00 Msza Ślubna
18:00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Sabiny i Piotra w 8 rocz. ślubu

INTENCJE MSZALNE 10.06 – 16.06.2019

10.06.2019 r. Poniedziałek
Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła 

6:30 † Janina Baran – z int. wnuka Marcina z rodziną
8:00 Irena Łyczko – z int. sąsiadów z ul. 3-go Maja    
16:00 † Eugeniusz Guzior – z int. rodziny Prusiów
18:00 ††  Zmarli z rodziny Surowców: Maria, Jan, Adela, Franciszek, Władysław

11.06.2019 r. Wtorek

6:30 1. O potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego dla kapłanów i sióstr z naszej Parafii
i o nowe powołania – z int. Róży św. Elżbiety
2. † Janina Baran – z int. wnuczki Anny z rodziną
7:15 †  Eugenia Litwin – z int. sąsiadów 
18:00 †  Eugeniusz Guzior – z int. sąsiadów Szczupaj z Leśnej Woli

 12.06.2019 r. Środa

6:30 † Stanisław Nabożny
6:30 (kaplica sióstr) O potrzebne łaski i Boże błog. dla dobroczyńców sióstr Michalitek
7:15 † Eugeniusz Guzior – z int. rodziny Szurów z Łańcuta
18:00 W int. chorych i chorych z rodzin z Róży św. Katarzyny   

13.06.2019 r. Czwartek
Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana 

6:30 1. † Janina Baran – z int. syna Piotra z żoną i dziećmi

2. †† Tomasz, Antonina i Kornel Bazan

7:15 † Genowefa Cynar – z int. wnuka Piotra z rodziną
18:00 † Eugeniusz Guzior – z int. Krylów z Kosiny

14.06.2019 r. Piątek
Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

6:30 1. O Boże błog. dla siostry Elizy

2. † Janina Gut – z int. koleżanek córki Zofii z firmy „Technitex”

7:15 † Janina Baran – z int. syna Janusza z żoną
18:00 O Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla członków i ich rodzin z Róży św. Judy Tadeusza 

 15.06.2019 r. Sobota
Wspomnienie św. Jadwigi Królowej 

6:30 † Janina Baran – z int. wnuków i prawnuczek oraz rodzin Baran i Kumar
7:15 † Jolanta Kyc – z int. cioci
18:00 † Aleksandra Kalinowska w 5 rocz. śmierci

16.06.2019 r. UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

6:30 O Dary Ducha Św. i potrzebne łaski dla członków i ich rodzin z Róży św. Judy Tadeusza  
8:00 † Maria Osiniak w 28 rocz. śmierci
9:30 Dziękczynna w 40 rocz. urodzin Agnieszki i Piotra z prośba o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej Głogowskiej
10:30 (ZPO) †† Stanisław i Helena Bieniasz
11:00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski w kończącym się roku szkolnym i o Boże błog. dla dzieci, rodziców i personelu Przedszkola Parafialnego

2. Za Parafian 

18:00 Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Stanisława z prośba o zdrowie i Boże błog. – z int. żony
i dzieci