OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
18 sierpnia 2019 r.

 1. Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą. Ostatnia Msza święta przed południem o godzinie 11.00.
 2. Burmistrz Głogowa Małopolskiego oraz Komitet Organizacyjny zapraszają dzisiaj na Dożynki Gminne, które odbędą się w Zabajce.

Przypominamy program dożynek:

 • 13.30 Zbiórka wieńców dożynkowych przy kościele Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Młp.
 • 14.00 Msza święta
 • 15.00 Przejście z wieńcami dożynkowymi na boisko sportowe w Zabajce
 • 15.30 Uroczystości dożynkowe

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

 1. W ciągu tygodnia Msza święta rano o 7.15 i wieczorem o 18.00 W środę Nowenna do Matki Bożej.
 2. Za tydzień w katedrze rzeszowskiej – diecezja będzie dziękowała Panu Bogu za tegoroczne plony. Prosimy, aby i z naszej parafii wzięła udział delegacja z wieńcem dożynkowym.
 3. Dziękujemy Wiernym za liczy udział we Mszy świętej oraz Drodze Krzyżowej w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku a księdzu Dariuszowi za zorganizowanie i poprowadzenie pieszej pielgrzymki. Dziękujemy także strażakom i kierującym ruchem. Bez tej pomocy nie moglibyśmy bezpiecznie pielgrzymować do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia.
 4. Dziękujemy Wiernym za składkę miesięczną na cele parafialne z ubiegłej niedzieli. W ubiegłą niedzielę złożono na ten cel 101 kopert.
 5. „Bóg zapłać” Paniom z ul. Ogrodowej za wczorajszą pomoc przy sprzątaniu świątyni i prosimy na sobotę na godzinę 9.00 Panie z ul. Ogrodowej od nr. 31  – 45 włącznie.

ORAZ:

 • Informujemy Wiernych, że Ksiądz Biskup przydzielił do naszej dodatkowego Wikariusza – Księdza mgr Marka Łączkowskiego który rozpocznie pracę w naszej parafii od najbliższego czwartku 22 sierpnia br.
 • Na koniec wyrażamy wdzięczność Członkom Róż Różańcowych za podejmowany dyżur adoracyjny w ubiegłym tygodniu i prosimy w tym tygodniu:  Jutro Róża św. Weroniki (K. Grodecka), we wtorek –  Róża  św. Barbary (S. Żeglicka), w środę – św. Rodziny (B. Bajek), w czwartek – św. Łucji (G. Barczak), w piątek – św. J. S. Pelczara (B. Litwin), w sobotę – św. Michała Arch.(J. Grygiel). Prosimy o pilnowanie swoich dyżurów a Wiernych i Grupy Modlitewne zachęcamy do włączenia
  się w adorację Pana Jezusa.