Zapraszamy na dziękczynną pielgrzymkę na Jasną Górę

W sobotę 4 czerwca zapraszamy do wspólnego wyjazdu na Jasną Górę na pielgrzymkę dziękczynną za ogłoszenie Matki Bożej Patronką naszego miasta. Wyjazd o godz. 5:00 z parkingu przy Sanktuarium. Koszt: 110 zł. (na pokrycie kosztów transportu i ubezpieczenia). W programie: o godz. 11:00 Msza Św. dziękczynna w Bazylice Jasnogórskiej oraz czas na prywatną modlitwę i pobyt na Jasnej Górze, następnie przejazd do Sanktuarium Św. Ojca Pio na Świętej Górce Przeprośnej, gdzie posługuje nasz rodak brat Janusz Gaweł, a w drodze powrotnej modlitwa w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach.

Zapisy w zakrystii. Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania i nr pesel do ubezpieczenia. Szczegóły pielgrzymki u ks. Michała.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIELGRZYMOWANIA!!!