Wyjazd na Lednicę

Lednica to jedno z największych spotkań młodzieżowych na świecie! Czekają nas trzy dni pełne inspiracji, spotkań i duchowego umocnienia.

Wyruszamy w drogę w piątek, 31 maja o 6.00, z Rzeszowa. Przejedziemy przez pół Polski do wielkiego świata. Naszym pierwszym przystankiem będzie malowniczy Poznań, gdzie czeka na nas fascynujące zwiedzanie. Następnie skierujemy się do Gniezna, gdzie spędzimy noc. Będzie więc sporo czasu na integrację!

Sobota, 1 czerwca, rozpocznie się dla nas wyjątkową modlitwą:  Jutrznią w majestatycznej Katedrze Gnieźnieńskiej.  Potem czeka nas główna atrakcja – udział w XXVIII Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich. Hasło tegorocznej Lednicy brzmi: „WRACAJ DO DOMU”, co zapowiada niezwykłe doświadczenie spotkania z własnym wnętrzem i wspólnotą. To będzie czas refleksji, modlitwy i radosnego przeżywania wiary w otoczeniu tysięcy innych młodych ludzi.

W niedzielę, 2 czerwca, zbudzeni duchowo i pełni nowych doświadczeń, wracamy do Rzeszowa. Na miejscu będziemy około godziny 10:00. 

Zostawimy Lednicę za sobą, ale ona nadal pozostanie w naszych sercach. Jej przesłanie będzie nas inspirować i towarzyszyć w codziennym życiu.

Koszt wyjazdu wynosi 270 złotych. 

Dołącz do naszej wyjątkowej podróży i razem odkrywajmy piękno spotkania, wspólnoty i wiary na Lednicy!

Zapisz się tutaj: https://tinyurl.com/lednica2024

Informacje: https://mlodziez.rzeszow.pl/aktualnosci/wyjazd-na-lednice,36

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.