Droga Krzyżowa ulicami miasta

W piątek ulicami naszej parafii przeszła Droga Krzyżowa, która była manifestacją naszej wiary i przyznaniem się do Jezusa Chrystusa. Nabożeństwo zgromadziła wielu parafian. Drogę Krzyżową rozpoczęliśmy pod kościołem, a zakończyliśmy na cmentarzu parafialnym.
Modlitwie przewodniczył proboszcz parafii – ks. Przemysław Drąg. Rozważania poszczególnych stacji odczytali przedstawiciele grup i wspólnot działających przy naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w naszą wspólną modlitwę. Szczególne podziękowania dla: Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej z Głogowa Małopolskiego, Rycerzom Kolumba, Annie i Piotrowi Bajek – „Bajkowe zdjęcia”, Osobom czytającym rozważania poszczególnych stacji, osobom niosącym krzyż, p. Elżbiecie – organistce, Skautom Europy, Lektorom niosącym nagłośnienie.

Galeria zdjęć: Droga Krzyżowa ulicami miasta (fot. Piotr Bajek)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.