Ogólnopolska Nagroda UBI CARITAS 2022 dla Szkolnego Koła Caritas SP w Głogowie Młp.

W sobotę 19 listopada 2022 r. w Warszawie w kościele ewangelicko-augsburskim pw. Św. Trójcy odbyła się ogólnopolska ekumeniczna Gala UBI CARITAS 2022 podczas której wręczone zostały wyróżnienia i nagrody CARITAS Kościoła Rzymskokatolickiego, DIAKONII Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP oraz Ośrodka Miłosierdzia ELEOS Kościoła Prawosławnego za działalność i posługę miłości na rzecz lokalnych wspólnot.

Nagrodę główną w kategorii „współpraca” otrzymało nasze Szkolne Koło Caritas działające przy Szkole Podstawowej w Głogowie Małopolskim.

W uroczystej Gali udział wzięła delegacja: ks. Karol Hadam – diecezjalny koordynator Szkolnych Kół Caritas, p. Bożena Łyczko – wicedyrektor szkoły, ks. Michał Polański – katecheta i asystent Szkolnego Koła Caritas oraz p. Grażyna Mularska – opiekun Szkolnego Koła Caritas, którą w imieniu wszystkich wolontariuszy i osób zaangażowanych w SKC odebrała nagrodę.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!💐💐💐

FOTOGALERIA dostępna jest TUTAJ