Peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II w naszym Sanktuarium

22 października 2019 r. rozpoczęła się w Diecezji Rzeszowskiej peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II. Obraz i relikwie św. Jana Pawła II odwiedzają Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej.

1 lutego 2020 r. o godzinie 16:45 rozpoczęła się w naszej świątyni uroczysta peregrynacja relikwii świętego Jana Pawła, które przybyły do nas z parafii Wysoka Głogowska. Po powitaniu rozpoczęło się nabożeństwo I soboty, które prowadził opiekun Akcji Katolickiej w naszej parafii ks. Marek Łączkowski.  O godz. 18:00 sprawowana była uroczysta Eucharystia, której przewodniczył i Słowo Boże  wygłosił ks. Michał Polański.

Po Mszy Świętej odbyło się czuwanie modlitewne, które zakończył Apel Jasnogórski o godzinie 20:00. Następnie relikwie zostały przekazane do parafii w Widełce.