Dekanalny Turniej Halowej Piłki Nożnej LSO o Puchar Dziekana Dekanatu Głogów Młp.

W sobotę 23 listopada 2019 r.  w Głogowie Małopolskim został rozegrany Dekanalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza o Puchar Dziekana Dekanatu Głogów Małopolski.

Do turnieju przystąpiło 7 drużyn z 5 parafii dekanatu.

Pierwsze miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa zajęła reprezentacja
parafii pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus z Rudnej Małej;
Pierwsze miejsce w kategorii Szkoła Średnia zajęła reprezentacja
naszej parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Małopolskim;

Wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju należą się gratulacje, a zwycięzcom życzenia dalszych sukcesów sportowych, ponieważ zwycięskie drużyny awansowały do turnieju diecezjalnego.

Organizatorem turnieju był Dekanalny Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza ks. Michał Polański. Podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do pomyślnego przebiegu tej sportowej rywalizacji.

Fotogaleria dostępna jest TUTAJ